Rychlé informaceAktuální informace2012

Ambulantní geriatrická péče v letech 2001 až 2011

Autor: 
Číslo:
 59/12
Region:
 Česká republika
Rok:
 2012
 (0.16 MB)
Souhrn:

Činnost v rámci ambulantní geriatrické péče v roce 2011 zajišťovalo 18,22 lékařů a 20,42 ZPBD. Evidováno bylo celkem 69,5 tisíc ošetření/vyšetření a 21,5 tis. léčených pacientů (prvních ošetření). Podíl žen na všech pacientech je poměrně stabilní a pohybuje se kolem 60 %. V roce 2011 na jednoho pacienta připadalo v průměru 3,2 ošetření/vyšetření. Na tisíc obyvatel ve věku 65 a více let připadalo v průměru 12,9 léčených pacientů. Mezi roky 2001 až 2011 se počet léčených pacientů zvýšil o 53 %. Počet ošetření/vyšetření v přepočtu na jednoho pacienta se v uvedeném období snížil z 5,8 na 3,2. Podíl ošetření/vyšetření v návštěvní službě klesl ve stejném období z 21,2 % na 0,6 %.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.