Rychlé informaceAktuální informace2006

Činnost zdravotnických zařízení v České republice v roce 2005 Obor ušní, nosní, krční a foniatrický

Autor: 
 
Číslo:
 31/06
Region:
 Česká republika
Rok:
 2006
 (0.09 MB)
Souhrn:
Tato aktuální informace obsahuje data z výkazů o činnosti zdravotnických zařízení v oboru ušní, nosní, krční a ve foniatrickém oboru. Návratnost výkazů byla 98 % u oboru ORL a 99 % u foniatrického oboru. Celkem bylo zpracováno 576 zdravotnických zařízení ORL a 46 zařízení foniatrie a audiologie. V oboru ORL bylo zaměstnáno 861 lékařů a 962 zdravotnických pracovníků. Provedeno bylo 4 319 977 vyšetření a ošetřeno bylo 1 920 624 různých pacientů. Ve foniatrickém oboru bylo zaměstnáno 63 lékařů a 86 zdravotnických pracovníků. Bylo zde provedeno 182 900 vyšetření a ošetřeno bylo 82 677 pacientů.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.