Rychlé informaceAktuální informace2009

Evropské výběrové šetření o zdravotním stavu v ČR - EHIS CR (Ambulantní péče)

Autor: 
 
Číslo:
 64/09
Region:
 Česká republika
Rok:
 2009
 (0.3 MB)
Souhrn:
Tato Aktuální informace se věnuje analýze využívání ambulantní péče z Evropského výběrového šetření o zdravotním stavu v ČR 2008. Sledujeme návštěvy v ambulancích zubních lékařů, praktických lékařů, lékařů specialistů, zdravotnických pracovníků nelékařů a poskytovatelů alternativní medicíny. Z hlediska pohlaví byly zjištěny statisticky významné rozdíly téměř u všech sledovaných ukazatelů, ženy navštěvují ambulance lékařů častěji než muži. Z hlediska rozdílů věkových kategorií byly u různých druhů ambulantní péče zaznamenány různé trendy, které jsou detailně popsány v jednotlivých kapitolách této aktuální informace.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.