Rychlé informaceAktuální informace2002

Hospitalizovaní v psychiatrických lůžkových zařízeních ČR v roce 2001

Autor: 
 
Číslo:
 57/02
Region:
 Česká republika
Rok:
 2002
 (0.14 MB)
Souhrn:
Vývoj počtu propuštěných a zemřelých z psychiatrických lůžkových zařízení podle vybraných skupin diagnóz (1995-2001). Počet propuštěných a zemřelých z psychiatrických lůžkových zařízení podle skupin psychiatrických diagnóz, délky pobytu a pohlaví. Vývoj počtu propuštěných a zemřelých v psychiatrických lůžkových zařízeních v přepočtu na 100 000 obyvatel na poruchy vyvolané alkoholem a ostatními psychoaktivními látkami. Struktura hospitalizovaných na psychiatrických odděleních nemocnic a v psychiatrických léčebnách podle skupin psychiatrických diagnóz.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.