Rychlé informaceAktuální informace2002

Hospitalizovaní a zemřelí na infarkt myokardu v ČR v letech 1986 - 2000

Autor: 
 
Číslo:
 20/02
Region:
 Česká republika
Rok:
 2002
 (0.1 MB)
Souhrn:
Hospitalizace na infarkt myokardu v nemocnicích v ČR (1986-2000). Hospitalizace na infarkt myokardu podle jednotlivých diagnóz v nemocnicích ČR (1994-2000). Počet hospitalizací a specifická hospitalizovanost, počet zemřelých a specifická úmrtnost na infarkt myokardu (1986-2000). Hospitalizovaní absolutně, na 100 000 obyvatel (1986-2000). Vývoj hospitalizovanosti, úmrtnosti a průměrné ošetřovací doby (1986-2000). Specifická hospitalizovanost v roce 2000.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.