Rychlé informaceAktuální informace2004

Lékárenská péče v České republice v roce 2003

Autor: 
 
Číslo:
 22/04
Region:
 Česká republika
Rok:
 2004
 (0.08 MB)
Souhrn:
Informace o lékárenské péči vycházejí ze statistických výkazů o činnosti zdravotnických zařízení A (MZ) 1-01. Údaje se týkají lékárenských zařízení resortů zdravotnictví, dopravy, obrany, vnitra a spravedlnosti. Na jednu lékárnu (včetně ústavních) v ČR ke konci roku 2003 vycházejí 5033 obyvatelé. Výrazně meziročně stouply celkové tržby za léčiva a zdravotnické prostředky. Počet registrovaných zařízení lékárenské péče vzrostl o 74 jednotek, tj. o 3,4 %. U výkonů přepočtených jako průměr na jednu provozovnu se projevuje pokles počtu receptů a žádanek od zdravotnických zařízení.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.