Rychlé informaceAktuální informace2005

Odhad souhrnných výdajů na zdravotnictví v ČR v roce 2004

Autor: 
 
Číslo:
 50/05
Region:
 Česká republika
Rok:
 2005
 (0.18 MB)
Souhrn:
Tato Aktuální informace prezentuje odhad souhrnných výdajů na zdravotnictví v ČR za rok 2004. ÚZIS ČR vypracoval tento odhad na základě podkladů Ministerstva zdravotnictví, Ministerstva financí, dalších vybraných rezortů, ČSÚ a ekonomických výkazů ÚZIS ČR. Výdaje jsou uvedeny v obvyklém rozdělení na veřejné a soukromé, soukromé výdaje jsou oproti obvykle publikované formě rozšířeny o dary zdravotnickým zařízením a o odhad pojistných plnění v rámci soukromého zdravotního pojištění

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.