Rychlé informaceAktuální informace2002

Vývoj mezd ve zdravotnictví v roce 2001

Autor: 
 
Číslo:
 26/02
Region:
 Česká republika
Rok:
 2002
 (0.07 MB)
Souhrn:
Vývoj průměrné měsíční mzdy ve zdravotnictví (1983-2001). Zaměstnanci - vývoj průměrné měsíční mzdy (19988-2001), proporce mezi průměrnými mzdami (1995-2001), podíl průměrné tarifní mzdy z půrměrné měsíční mzdy (1995-2001), skladba celkové průměrné mzdy (1995-2001). Vývoj průměrné měsíční mzdy v soukromých a církevních zdravotnických zařízeních (1995-2001). Průměrná měsíční mzda zaměstnanců zdravotnických organizací - zaměstnanci celkem, lékaři, střední zdravotničtí pracovníci.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.