Hlavní

Nabídka zaměstnání: Asistent/Asistentka týmu

Pro Národní koordinační centrum programů časného záchytu onemocnění hledáme kolegy/kolegyně na pozici Asistent/Asistentka, kteří mají chuť pracovat v prostředí, které se věnuje ověřování kvality a účinnosti programů časného záchytu onemocnění (screeningových programů) a spolupracovat na organizaci Národní rady a jejich pracovních skupin.

Pracoviště:

  • Brno

Náplň práce:

  • Administrativní práce v rámci běžících operačních programů
  • Organizace zasedání Národní koordinační rady a jednotlivých pracovních skupin, shromažďování podkladů, vedení zápisů, evidence podnětů
  • Spolupráce při zajištění podkladů a připomínek k dokumentům
  • Příprava a organizace školicích akcí
  • Podpora tvorby a aktualizace dokumentace

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obdobnou pozicí (zkušenosti s administrativou státních a evropských projektů výhodou)
  • Středoškolské vzdělání (ekonomické zaměření výhodou), případně VŠ
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office: word, excel, power point
  • Alespoň pasivní znalost angličtiny (pokročilá angličtina výhodou)

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci i práci v týmech
  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • práci na plný úvazek, nebo dle dohody
  • pět týdnů dovolené
  • dny zdravotního volna (sick days)
  • příspěvek na stravování
  • pružná pracovní doba
  • smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající délce dosažené praxe

Nástup: září 2017 nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: Karel.Hejduk@uzis.cz a kopii Olga.Slavikova@uzis.cz.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.