Hlavní

Nabídka zaměstnání: Datamanažer; pracoviště Brno

Pro Národní screeningové centrum prevence vážných onemocnění (NSC) hledáme kolegu/kolegyni na pozici Datamanažera.

Pracoviště:

  • Brno

Náplň práce:

  • Spolupráce při nastavení sběru zdravotnických dat a tvorby eCRF pilotních projektů NSC zejména v systému REDCap (Research Electronic Data Capture)
  • Průběžná kontrola a validace dat
  • Příprava exportů dat a spolupráce při jejich dalším analytickém zpracování
  • Tvorba pravidelných statistických reportů
  • Spolupráce  při přípravě analytických výstupů
  • Spolupráce s analytikem dat, technickou podporou a dalšími členy projektových týmů
  • Možnost podílet se na správě a vytváření designu klinických projektů a návrhu interaktivních analytických webových aplikací

Požadujeme:

  • SŠ, nebo VŠ vzdělání
  • Znalost SQL
  • Výbornou znalost MS Office, zejména MS Excel
  • Znalost systému REDCap výhodou
  • Zkušenosti s prací s relačními databázovými systémy (PostgreSQL, MySQL, Oracle apod.) jsou výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, chuť učit se novým věcem a spolupracovat v širším týmu
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, alespoň pasivní znalost nutná
  • Zkušenosti ze zdravotnického prostředí výhodou

Nabízíme:

  • Samostatnou práci na zajímavých a přínosných projektech v oblasti zdravotnictví
  • Přátelský kolektiv
  • Pět týdnů dovolené
  • 4 dny zdravotního volna (sick days)
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Práci na plný úvazek, nebo dle dohody
  • Smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající délce dosažené praxe

Nástup: 1.11.2019 nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: Marie.Kubickova@uzis.cz.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ÚSTAV ZDRAVOTNICKÝCH INFORMACÍ A STATISTIKY ČR, IČO: 00023833, Palackého náměstí 375/4, Praha, Nové Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.