Nabídka zaměstnání: tester

Jsi tester a máš zkušenosti v oboru testování? Nelekneš se automatizace ani PHP? Tak přesně tebe hledáme! Přidej se k nám, dostaneš příležitost pracovat na projektech, na které jinde nenarazíš.

Náplň práce:

  • Automatizované testování webových aplikací na základě testovacích případů.
  • Psát akceptační, funkční a end-to-end testy.
  • Bezpečnostní a performance testování našich aplikací.
  • Reportování nalezených chyb a výsledků testů.
  • Komunikace s vývojovým týmem.
  • Tvorba a aktualizace testovací dokumentace.

Požadujeme:

  • Samostatnost a smysl pro detail.
  • Zkušenosti v oboru testování webových aplikací (manuální i automatizované, případně performance a bezpečnostní testování).
  • Znalost cyklů vývoje software a principů QA.
  • Umět pracovat se systémem pro správu verzí Git.
  • Znalost testovacích frameworků Codeception, PHPUnit, popřípadě jiných výhodou.
  • Zájem o oblast přístupnosti webových aplikací výhodou.

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech s mezinárodním dopadem.
  • Příležitost aktivně zapojit vlastní kreativitu a nápady.
  • Možnosti rozvoje nových dovedností a sebevzdělávání.
  • Týmovou práci v mladém a ambiciózním kolektivu.
  • Pět týdnů dovolené.
  • Dny zdravotního volna.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova.
  • Interní a externí školení.
  • Smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Místu výkonu: Brno

Nástup: dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu petra.ruzickova@uzis.cz.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ÚSTAV ZDRAVOTNICKÝCH INFORMACÍ A STATISTIKY ČR, IČO: 00023833, Palackého náměstí 375/4, Praha, Nové Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

10. 6. 2021