Publikace

Zdravotnictví jako součást národní ekonomiky 2004

Zdravotnictví jako součást národní ekonomiky (dříve Vývoj finančních ukazatelů makroekonomických a ze zdravotnictví)
Region:
 Česká republika
Rok:
 2004
ISBN:
 80-7280-521-5
Souhrn:
Cílem publikace je poskytnout odborným uživatelům ze zdravotnictví, ale i širokéveřejnosti, formou časových řad, informace o vývoji ekonomické situace ve zdravotnictvív kontextu vývoje celkového ekonomického prostředí. Aktuální publikaceobsahuje výběr dostupných informací z různých zdrojů - makroekonomické informacez Českého statistického úřadu, informace z oblasti výdajů na zdraví a zdravotníhopojištění především z Ministerstva zdravotnictví ČR a Všeobecné zdravotní pojišťovnyČR. Pro oblast poskytovatelů zdravotní péče jsou Ústavem zdravotnických informacía statistiky ČR využity údaje z Národního zdravotnického informačního systému. Dálejsou použity údaje Státního ústavu pro kontrolu léčiv a Ministerstva práce a sociálníchvěcí ČR. Podkladem pro mezinárodní srovnání byla databáze OECD Health Data.Publikace vycházela od roku 1998 pod jménem Vývoj finančních ukazatelůmakroekonomických a ze zdravotnictví", od roku 2005 pod výše uvedeným názvem.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.