Nabídka zaměstnání

Nabídka zaměstnání: full-stack developer

Publikováno: 18. 1. 2021

Pro webstudio hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici full-stack developer.

Nabídka zaměstnání: správce ICT

Publikováno: 8. 1. 2021

Pro oddělení IT administrace hledáme kolegy/kolegyně na pozici správce ICT, kteří mají chuť nám pomoci se správou IT infrastruktury. Hlavní náplní práce bude správa a konfigurace serverů, služeb softwaru (Windows v doméně, aplikační software), podpora uživatelů a administrace souvisejících systémů a služeb.

Nabídka zaměstnání: referent oddělení sběru dat

Publikováno: 7. 1. 2021

Pro oddělení sběru a zpracování dat hledáme nové kolegyně/kolegy na pracovní pozici referent oddělení sběru dat.

Nabídka zaměstnání: PR manažer pro vztahy s médii a s veřejností

Publikováno: 7. 12. 2020

Máte mediální zkušenosti a ovládáte mediální dovednosti? Umíte zpřístupňovat, vysvětlovat a interpretovat složité informace? Zajímá vás zdravotnictví, informatika a statistika? Pokud ano, pak možná hledáme právě vás. Sbíráme a zpracováváme statistická data pro zkvalitnění našeho zdravotnictví a aktuálně hledáme pro náš tým novou kolegyni / nového kolegu na pozici PR manažer pro vztahy s médii a s veřejností.

Nabídka zaměstnání: správce aplikací

Publikováno: 5. 11. 2020

Pro oddělení IT vývoje software hledáme kolegy/kolegyně na pozici správce aplikací. Hlavní náplní práce bude údržba, řešení uživatelských požadavků, nastavování parametrů, testování aplikací a tvorba dokumentace vytvořených oddělením IT vývoje v ustáleném prostředí Národních zdravotních registrů, příležitostně exe aplikací, ve Visual Studiu. Součástí bude i analyzování požadavků, jejich následné otestování a tvorba dokumentace.

Nabídka zaměstnání: databázový administrátor

Publikováno: 16. 9. 2020

ÚZIS ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici databázový administrátor.

Archiv