Prohlášení přístupnosti webové prezentace

Webová prezentace Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky se snaží o maximální přístupnost obsahu pro všechny uživatele na internetu. Při vytvoření a udržování portálu byla a je zohledňována přístupnost tak, aby splňovala zásady přístupnosti podle metodiky Pravidel tvorby přístupného webu připravené pro účely novely zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy (zákon č. 81/2006 Sb.).

Nároky na hardware uživatele

K prohlížení obsahu webu je zapotřebí běžný kancelářský stolní počítač, notebook, tablet nebo smartphone. Dále je vyžadováno stabilní připojení k internetu.

Softwarové vybavení uživatele

Web je přístupný prostřednictvím webového prohlížeče se zapnutou podporou Javascriptu. Pokud se Vám nezobrazuje obsah webu korektně a nemáte aktualizovaný prohlížeč, zvažte prosím přechod na novější verzi. Webové stránky jsou testovány a podporovány v následujících prohlížečích:

  • Edge 44 a novější
  • Google Chrome 78 a novější
  • Internet Explorer 11 a novější
  • Mozilla Firefox 55 a novější
  • Safari 13 a novější

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu administrátora webu. Tato adresa slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových záležitostí týkající se této webové prezentace.