Vedení ústavu

Ředitel a odbor kanceláře ředitele

Ladislav Dušek

prof. RNDr. Ladislav Dušek, Ph.D.
ředitel

  Ladislav.Dusek@uzis.cz
  +420 224 972 869

Vladimíra Těšitelová

JUDr. Mgr. Vladimíra Těšitelová
statutární zástupce ředitele

  Vladimira.Tesitelova@uzis.cz
  +420 224 972 883

Ing. Jan Linda
zástupce ředitele pro ekonomiku

  Jan.Linda@uzis.cz
  +420 224 972 117

Vladimíra Těšitelová

Ing. Milan Blaha, Ph.D.
zástupce ředitele pro IT

  Milan.Blaha@uzis.cz
  +420 224 972 266

 

RNDr. Jitka Soukupová
zástupce ředitele pro vědu a grantovou činnost

  Jitka.Soukupova@uzis.cz
  +420 224 972 783

Mgr. Lenka Svobodová
vedoucí odd. komunikace a vztahů s veřejností

  Lenka.Svobodova@uzis.cz
  +420 224 972 302

Jiří Tráva
tiskový mluvčí

  Jiri.Trava@uzis.cz
  +420 778 718 796, +420 224 972 235

EPM / Odbor ekonomicko provozní a mzdový odbor

Ing. Jan Linda
vedoucí odboru

  Jan.Linda@uzis.cz
  +420 224 972 117

DRG / Odbor rozvoje a implementace DRG

Ing. Jan Linda
vedoucí odboru

  Jan.Linda@uzis.cz
  +420 224 972 117

ITP / Odbor informačních technologií

Vladimíra Těšitelová

Ing. Milan Blaha, Ph.D.
vedoucí odboru

  Milan.Blaha@uzis.cz
  +420 224 972 266

NSC / Národní screeningové centrum

Ondřej Májek

PhDr. Karel Hejduk
vedoucí odboru

  Karel.Hejduk@uzis.cz
  +420 776 791 849

ADP / Odbor analýzy dat

RNDr. Jiří Jarkovský, Ph.D.
vedoucí odboru

  Jiri.Jarkovsky@uzis.cz
Telefon: +420 778 543 690

OSD / Odbor správy dat

Ing. Pavel Langhammer
vedoucí odboru

  Pavel.Langhammer@uzis.cz
  +420 224 972 346