Aplikace CUV a REV jsou mimo provoz

Oznamujeme, že aplikace CUV a REV sloužící doposud pro sběr výkazů jsou z důvodu změn v resortním statistickém zjišťování v rámci projektu eReg nahrazeny jednotnou technologickou platformou - Národním registrem poskytovatelů zdravotních služeb. Nutnou podmínkou pro získání přístupu k elektronickým úložištím dat, včetně centrálního datového úložiště výkazů je registrace poskytovatele v NR – PZS. Aplikace CUV, CUD a REV jsou tímto s definitivní platností mimo provoz.

 


Oznamujeme, že aplikace CUV a REV sloužící doposud pro sběr výkazů jsou z důvodu změn v resortním statistickém zjišťování v rámci projektu eReg nahrazeny jednotnou technologickou platformou - Národním registrem poskytovatelů zdravotních služeb. Nutnou podmínkou pro získání přístupu k elektronickým úložištím dat, včetně centrálního datového úložiště výkazů je registrace poskytovatele v NR – PZS.

Aplikace CUV a REV jsou tímto s definitivní platností mimo provoz.

Kompletní informace o změnách v resortním statistickém zjišťování za rok 2014 a o zpřístupnění nového Národního registru poskytovatelů zdravotních služeb naleznete zde:

http://www.uzis.cz/content/oznameni-zmenach-resortnim-statistickem-zjistovani-za-rok-2014-zpristupneni-noveho-narodniho-registr

19. 12. 2014